Бронь готелю

Готель Antwo-Hotel є комфортабельним місцем, де бізнесмени і звичайні туристи зможуть легко і невимушено провести час і якісно відпочити. Сьогодні ми досягли статусу одного з ділових центрів нашого міста. Вигідне розташування, близькість до метрополітену, міського транспорту та центру звертає на себе увагу багатьох гостей Харкова. Ми прекрасно розуміємо, наскільки важливо після тривалої поїздки швидко заселитися в комфортабельні номери обраної категорії. Саме тому зробили все можливе для того, щоб реалізувати можливість попереднього бронювання.

Якщо порівнювати з іншими чотирьохзірковими готелями, то бронь готелю Antwo-Hotel гарантує отримання найбільш обґрунтованих цін і додатково отримання високого рівня сервісу. До наших особливостей можна віднести продуману політику роботи, зручне планування, грамотно оформлений інтер’єр, ідеальний підбір неокласичних елементів і максимальна функціональність кожного окремого номера. Всі наші клієнти зможуть відпочити в комфортних умовах, а також скористатися широким переліком додаткових послуг, в тому числі:

  • Будильник;
  • Виклик таксі;
  • Замовлення квитків;
  • Сніданок в номер;
  • Відправка кореспонденції, електронних документів;
  • Отримання документів на проживання.

Номерний фонд готелю зможе задовольнити будь-які запити клієнтів. Він складається з наступних категорій:

  • Стандартні номери з 1 просторим полуторним ліжком;
  • Бізнес-клас;
  • Преміум сегмент;
  • Сімейні 2 кімнатні пропозиції.

Незалежно від того, який номер Ви надасте перевагу, кожен має свіжий ремонт, виконаний з використанням натуральних і екологічно чистих матеріалів. Стандартні варіанти ідеальні для гостей – туристів і ділових людей, які прибули до Харкова з робочим візитом. У нас є всі умови для того, щоб розмістити постояльців з обмеженими можливостями, в тому числі інвалідів.

З огляду на, що готель Antwo-Hotel ціни має більш ніж демократичні, рекомендуємо звернути увагу на додаткові послуги. Йдеться про надання в оренду великого конференц-залу, послуг власного ресторану з української, італійської та європейською кухнею, літнього майданчика, паркінгу на 17 автомобілів. У кожному приміщенні готелю встановлено кліматичне обладнання і необхідна побутова техніка. На всій території є покриття безкоштовного інтернету в зоні Wi-Fi.

Популярність готелю пов’язана не тільки з високим рівнем сервісу, комфортними номерами та професійним обслуговуванням, а й помірними цінами щодо інших закладів відповідної категорії. Добове проживання у нас часто можна порівняти з вартістю аналогічних послуг інших готелів на більш тривалий період. Вибір будь-якого цікавить Вас номера і бронь готелю можна зробити віддалено.