Зняти номер в Харкові

Ми раді вітати кожного нового і постійного відвідувача готелю Antwo-Hotel у Харкові. Якісне надання послуг, високий рівень сервісу, увага до кожного гостя є філософією нашої роботи. З огляду на численні пропозиції інших готелів, ми постаралися допомогти гостям міста зняти номер в Харкові і зробити все, щоб забезпечити найкраще обслуговування за прийнятною ціною.

Незалежно від того, буде це підприємець, звичайний турист або проста людина, кожен розраховує на комфортні і приємні умови проживання. З огляду на це, ми готові надати необхідні зручності і затишок так, щоб наш гість відчував себе краще, ніж удома. У своїй діяльності і розвитку воліємо постійно вдосконалюватися і не зупинятися на досягнутому результаті. У зв’язку з цим, зовсім недавно, була проведена звукоізоляція кожного номера, оновлений інтер’єр і виконаний ремонт приміщень.

Ми допоможемо зняти номер в Харкові і порадуємо гостей вигідним і цікавим місцем розташування в історичній частині міста, де є безліч пам’яток, парків і скверів. Особливо цікава наша пропозиція здасться футбольним уболівальникам, оскільки готель знаходиться в безпосередній близькості до стадіону «Металіст». Розвинена транспортна інфраструктура ідеальна для здійснення поїздок в будь-яку частину міста.

Розглядаючи пропозиції інших готелів, наш готель є одним з кращих варіантів по співвідношенню параметрів ціна-якість. Забронювати номер ви можете як на тривалий період часу, так і подобово на дуже вигідних умовах. Задати питання, яке хвилює і оселитися у нас Ви можете в будь-який зручний час, в тому числі і вночі. Ми гарантуємо, що з нами не тільки приємно відпочинете, але і смачно поїсте.

Знявши у нас номер, гість отримає такі переваги:

  • Великий обладнаний літній майданчик;
  • Сучасний ресторан з кращими шеф-кухарями, готовими запропонувати вам страви італійської або європейської кухні;
  • Інтернет на всій території готелю;
  • Хорошу автомобільну стоянку на 17 автомобілів;
  • Охорону території.

На вибір гостей можуть бути запропоновані сніданки, банкет меню, фуршет ланч, бізнес ланч і реалізовані будь-які індивідуальні заявки. Наявність великої конференц-зали уможливлює проведення з нами великих корпоративних заходів, днів народжень, календарних свят та інших подій. Приємна атмосфера готелю, привітний і уважний персонал ідеально підходять для того, щоб відпочинок з нами приніс Вам виключно позитивні емоції.