Готелі Харкова економ класу

Регулярне відвідування Харкова, пов’язане з діловими зустрічами, вимагає вирішення питання щодо тимчасового поселення в місті. Серед численних пропозицій знайти ідеальний варіант, в тому числі за якістю і вартістю, виявляється не просто. Відмінним вибором в цьому плані опиняються готелі Харкова економ класу. Тут можна знайти затишні номери, доступні ціни, смачні страви, парковку, різні варіанти комунікації і вигідне розташування на карті міста.

Готель Antwo-Hotel зручно розташований як з точки зору транспортних маршрутів, паркових зон, так і наявності пам’яток. Чи не кожен власник готельного бізнесу може похвалитися подібним аргументом. Кожен гість зможе скористатися наступними перевагами:

  • Комфортабельними, облаштованими номерами, з холодильником, телевізором, міні баром;
  • Власним рестораном, де на вибір може бути запропонована європейська, італійська або українська кухня;
  • Індивідуальним сервісом, в тому числі доставкою їжі в номер, прасувальними послугами, будильником, відправкою пошти, факсу, викликом таксі та інше;
  • Охоронюваним паркінгом.

Готелі Харкова економ класу вважаються ідеальним місцем для проведення конференцій, вирішення ділових питань, здійснення презентацій. Ми зробимо будь-яку подію, будь то день народження або корпоративне свято незабутнім і незабутнім за рівнем їх організації. Робота нашого колективу буде спрямована на підтримку Вашого іміджу. В особі своїх колег і партнерів наші замовники завжди виглядати солідно і гідно. По закінченню робочого процесу можлива організація обідів або вечерь у власному ресторані. Гості зможуть не тільки добре підкріпитися, але і відмінно відпочити, насолодитися тишею на літньому майданчику або зіграти в більярд.

Antwo-Hotel користується популярністю як місце, в якому на вищому рівні проводяться весільні заходи. Великий і об’ємний конференц-зал може бути оформлений під вимоги замовника. Професійне обслуговування відвідувачів, високий рівень сервісу стає цікавим навіть молодят біля лежачих населених пунктів. Родзинкою готелю є надання необхідного номерного фонду для того, щоб гості, які прибули здалеку, змогли зручно розміститися і з задоволенням провести час.

Наша команда відповідально ставиться до побажань наших клієнтів. Ми прекрасно розуміємо, що будь-яка подія відіграє відповідну роль в житті гостей, тому намагаємося прислухатися до кожного побажанню і зауваженням. Пропозицію, що поступила організаційного характеру обов’язково буде почута і максимально повно реалізовано. Для невеликих заходів і компаній ми готові обладнати спеціальну VIP зону, що дозволить легко і невимушено провести час в нашому готелі.