Cайт готелів


Знайти затишний і комфортабельний готель досить непросто. Просте на перший погляд питання може обернутися справжнім головним болем. Важливо прийняти той факт, що сьогодні численні пропозиції часто не мають нічого путнього, окрім яскравих рекламних пропозицій і гучних гасел. Вирішити наболілу проблему вийде через спеціалізований сайт готелів, або рада бувалого туриста. Серед інших варіантів найбільш гідним і якісним виявиться готель Antwo-Hotel.

Комплекс розташований в самому центрі міста, недалеко від красивого парку, де можна погуляти з дітьми, подихати свіжим повітрям і приємно провести час. У безпосередній близькості знаходиться футбольний стадіон «Металіст» і різні розважальні заклади. Старовинні вулички, елегантні будівлі, тихе місце дозволять Вам по-справжньому насолодитися відпочинком. Готель ідеально підходить як для звичайного відпочинку, так і для ділових поїздок.

Безумовно, будь-який сайт готелів має безліч всіляких пропозицій, однак тільки Antwo-Hotel здатний задовольнити найвибагливіші запити туристів. У ньому кожен пропонований до заселення номер має ексклюзивне класичне оформлення та свіжу сучасні меблі. Кімнати порадують комфортом і чистотою. У всіх номерах встановлені телевізори, підведено кабельне телебачення, є місткі шафки, великі ліжка з ортопедичним матрацом і багато іншого. Прибирання проводиться регулярно, на вимогу гостя.

Всі наявні номери поділені на наступні категорії:

  • Стандарт, 15 м2 з одним ліжком;
  • Бізнес – клас, 17м2 з двома ліжками;
  • Преміум, 39 м2 з трьома ліжками;
  • Сімейний, 44 м2 з двома полуторними і одним двоспальним ліжком.

Підбираючи найбільш вигідні пропозиції через сайт готелів, рекомендуємо зупинитися на готелі Antwo-Hotel, оскільки тут є все для комфортного відпочинку, включаючи літній майданчик, власний ресторан, безкоштовний бездротовий інтернет по всій території, парковка і вигідні умови бронювання. Спеціальна програма для групових і корпоративних заїздів передбачає суттєві знижки і бонуси.

Персонал готелю Antwo-Hotel завжди готовий прийти на допомогу своєму гостю, в тому числі запропонувавши додаткові послуги. Грамотний підхід, орієнтованість на клієнта, навчені співробітники і сприятлива атмосфера вигідно відрізняють нас від багатьох інших готелів і гарантовано залишать найяскравіші і позитивні емоції від відвідування комплексу. Вигідна цінова політика і увага до дрібниць стануть ще одним приводом для того, щоб зупинитися саме у нас.