Готель Харків недорого

Готель Харків недорого пропонує сучасні номери, як звичайні, так і підвищеного комфорту, які відповідають будь-яким запитам гостей. У сучасних, з розумом оснащених номерах запропонованих категорій, в тому числі і люкс, ви знайдете зручні меблі, власний санвузол, робоче місце, ЖК-телевізор, міні-бар, кондиціонер, телефон, Wi-fi в кожному номері і на кожному поверсі, а інтер’єр номера зробить, так що Ви зможете розслабитися в спокійній атмосфері.

До номерів кожної категорії готель Харків недорогонадає додаткові місця, так що Ви можете їхати всієї сім’ї або великою компанією, не побоюючись того що Ви не зможете правильно розміститися. Щоранку Вас чекає смачний сніданок – ми врахували переваги наших клієнтів, так що Вам надається вибір з кількох страв.

Персонал Antwo-Hotel готовий допомогти Вам з організацією екскурсій або замовити квитки в кіно або театр, а так само викликати таксі або Показати дорогу. Наш персонал з радістю допоможе Вам у вірішення багатьох проблем від прання і прасування Ваших речей, до відправки факсу або копіювання документів. Так само наші співробітнікі багатомовнімі І, в разі необхідності, допоможуть в підтрімці Бесіди з іноземцями Готелі та мотелі Харкова – так само корисна інформація для наших гостей.

Antwo-Hotel розташований в безпосередній близькості від центру міста і має в своєму розпорядженні 34 номерами різних категорій, а так само баром, більярдом (російський та американський pool) і парковкою на 17 машин у внутрішньому дворі нашого закладу. Готель Харків недорого розташовує так само і рестораном, де Вам можуть запропонувати страви української та європейської кухні, мангал-меню і страви з російської печі, а так само суші і піцу. Все це робиться з якісних продуктів професійними кухарями. Так само з настанням тепла Antwo-Hotel відкриває літній майданчик – затишне місце на свіжому повітрі з вентиляцією і бездротовим інтернетом.Еслі Вас зацікавила ця стаття – дивіться так само недорогі готелі Харкова.

Щиро Ваш, Antwo-Hotel.